تبلیغات
5angelS tOgether aS 1ove makers
قالب وبلاگ

5angelS tOgether aS 1ove makers
پربارترین گنج زندگی قلبی عاشق است که باSS501 در آرامش است. 
نویسندگان
لینک دوستان
صفحات جانبی
چت باکس


سلام دوست های گلم.
آلبوم هیون جونگ اومد.خیلی موزیک ویدیوش متناسب با نام آهنگ و ایفکت هاش بود.حتماً دانلودش کنین.
گاهی توی وب های مختلف دور میزنم و چیز هایی میخونم که دوتا شاخ گنده بالای سرم سبز میشه.گاهی بعضی از کسانی که فن دابل اس501 هستن حرف هایی راجع به هیون جونگ میگن که آدم نمیدونه چه شکلی جوابشونو بده و متقاعدشون کنه.امروز توی وب سوزان جان   (http://forever-ss501.mihanblog.com/post/169 ) یک مطلب خوندم  که بد ندیدم اینجا هم بذارمش.

سوزان:
پنج شنبه بود که موزیک ویدئو Unbreakable منتشر شد.هیچ کس منکر این نیست که این ام وی محشره...درواقع فوق العاده بود.با انتشار این ام وی دوباره حرف هایی پیش اومد...درمورد هیون و دابل اس.
یه جمله هست دوست دارم همه اینو تو ذهنشون داشته باشن و فراموش نکنن:
KIM HYUN JOONG IS SS501 LEADER
SS501 is HYUN JOONG & HYUN JOONG IS SS501
کسی منکر موفقیت هیون نیست..هممون شاهد بودیم و دیدیم که هیون جونگ توی این سه سال از فرت خستگی چطور شکست...چطور توی برنامه ها دنبال یه ثانیه بود که فقط چشم رو هم بذاره.چقدر تلاش کرد،شبانه روز در همه جا فعالیت میکرد...برای بریک دون چهارروز تمام نخوابید و تلاش کرد.
اگه هیون جونگ الان توی این جایگاه همش تلاش خودش بوده.حاصل بی خوابی هاش.
اما این بی انصافیه که بگیم حالا که به اوج رسیده دیگه توی دبل اس جایی نداره.
میگن هیون این همه سختی نکشیده که حالا بره لیدر دبل اس بشه... درست...هیون سختی کشیده اما یه چیزو فراموش نکنید... هیون جونگی که دوبار نزدیک بود گروهش تشکیل شه و نشد در نهایت بخاطر جونگ مین توی دبل اس اومدو با دبل اس پیشرفت کرد و شهرت گرفت حالا به نام این گروه مدیونه.
کی گفته اگه گروه برگرده به شهرت هیون لطمه وارد میشه؟اتفاقا هیون وقتی توی گروه بره در کنار طرفدارای خودش طرفدارای بقیه هم خواهد داشت و شهرت و موفقیتش بیشتر خواهد شد.

یکی دیگه از دوستان میگه: کسای دیگه دابل اس بیان بهش بچسبند.....!
اونا به هیون هر توهنی بود کردن حالا برگرده.......چرا این دابل اس فکر کرده هیون باید برگرده؟
حالا می فهمند هیون چی بود؟
هیون جواهری بوده قدرش ندونستن.......!

میخوام بگم که دبل اس بیان به هیون بچسبن؟آیا اعضا محتاج هیون جونگ هستن؟فکرکنم توی البوم یورمن به همه ثابت شد شهرت دبل اس نه بخاطر هیون جونگ که بخاطر تلاش گروهی هر 5 نفر بوده.
دبل اس به هیون توهین کردن؟فکرنمیکنم کسی بجز تحسین از هیون چیزی از دبل اس شنیده باشه.
حتی زمان پسران فراتر از گل که یونگ از هیون جونگ دلخور شد فقط یک کلمه گفت فلان انتظار رو هم ازش داشتیم اما آخرش هم تاکید کرد روی استیج هل شده بود... هیچ وقت نشد توهینی به هیون بکنن.تحت هیچ شرایطی

هیون جونگ با دبل اس به اینجا رسید و تا آخرش اگه به عنوان خواننده سولو بمونه وظیفه داره که به عضو این گروه بودن افتخار کنه...و من مطمئنم که میکنه.
اون دوستانی که فکر میکنن چهارعضو دیگه بخاطر پایین بودن رتبشون فقط یه بار اضافه برای هیون هستن هم بدونن شاید اگه اون چهارنفر دیگه ه مشرایط هیون رو داشتن میتونستن بهتراز اینها باشن.... پول..کمپانی...پشتیبانی و حمایت همیشه حرف اول رو میزنه برای موفقیت.این درحالیه که کمپانی هیونگ که یه جورایی بیشتر تخصصش تو بازیگراست سعی داره هیونگ رو به سمت بازیگری بکشه... کمپانی جونگ که جای حرف زدن نداره اصلا و کمپانی یونگ و کیو هم سرتاپا ایراده...هم به علت نداشتن پول برای تبلیغ و حمایت از خوانندش و هم اینکه شدیدا تلاش میکنه برای از بین بردن چهره سابق یونگ مهارت های اصلیش رو نادیده بگیره.

اگه میگید بازم تقصیر خود اعضاست...خب اول اینکه هیون جونگ تنها انتخابش رو انتخاب کرد و رفت.و واقعا هم کار درستی کرد... اما بقیه مقصر نیستن.چون کمپانی خوب تو کره کم پیدا میشه... یونگ میخواست با کیوجونگ باشه و همچنین یه کمپانی که نخواد اذیتشون کنه.تنها انتخاب b2M میموند.هیونگ یکی رو میخواست تو فعالیت های بازیگری کمکش کنه و Splus‌رو انتخاب کرد اما قرارنبود مجبور شه تو همه چیزی بازی کنه... و جونگ هم یه کمپانی میخواست که به فعالیت های خارج کشورش کمک کنه.کف دستشو بو نکرده بود که این کمپانی کلاهبردار از آب در میاد.
در کنار اون فکرکنم دیگه همه متوجه شدید یه چیزی درمورد شرایط اون چهارنفر غیرعادیه...


میخوام یه مقدار رک صحبت کنم...تریپل اس تا‌آخرش از بقیه فن کلاب ها سرتره...دلیلشم تنها یه چیزه.ایمان... کمتر طرفداری هست که بعد از این همه سال و این همه حرف هنوز به قدرت خودش باقی مونده باشه... میخوان کم باشن یا زیاد...همون مقدار بهترین هستن...
هیون جونگ همونطور که خودش هم گفت توی قله هست اما باید برگرده... برگرده به دبل اس.این حق تمام طرفداراست که برگرده.و من مطمئنم که برمیگرده... هیون جونگ هنوز هم لیدر دبل اسه و گروهشو برمیگردونه.

یه چیزی رو مستقیم به اونایی بگم که فکرمیکنن هیون جونگ هیچ ارزشی برای دبل اس قائل نیست و به  اون چهارنفر دیگه اهمیت نمیده
این که کلا حقیقت نداره...اما اگه فرض رو براین بذاریم که این حرف راسته و هیون جونگ دبل اس و اعضا جز یه گذشته تلخ نیست پس هیون جونگ اون آدمی نیست که همه میشناسن... یه آدمی میشه که از احساسات همه سواستفاده کرده.فن هاش رو گول زده و احساسات تریپل اس هارو به بازی گرفته... اگه آهنگای دبل اس  رو بااین شرایط بخونه کارش یه جورایی کلاهبرداری به حساب میاد چون این آهنگا ماله اون نخواهند بود.

اما هیون جونگ همچین آدمی نیست...هیون جونگ ما در عین مرد بودن معصومه...در عین قوی بودن بامزست و در عین شکست ناپذیر بودن قلب نازکی داره.
هیون جونگ ما همون کسیه که تحمل دید ناشک برادراش رو نداشت و نداره...هیون جونگ ما همون کسیه که توی نقطه اوجش گفت گروهمو برمیگردونم...هیون جونگ ما کسیه که وقتی دوبار جایزه موزیک بانک توی دستاش بود یونگ سنگ رو در کنار خودش به زور نگه داشت و اونو هم شریک خودش دونست.چون باورداشت اونا درکنار هم برنده هستن.... هیون جونگ ما دقیقا همون کسیه که حتی اگه همین الان هم توی یه برنامه درکنار برادرا ببینیدش میتونید در کنار یونگ سنگ چهره یه حامی یا کسی که دوسش داره رو ببینید.کسی که حس میکنه باید ازش حفاظت کنه... کنار هیونگ جون چهره یه برادر بزرگ رو میبینید... کنار جونگ مین یه دوست واقعی و کنار کیوجونگ یه برادر و دوست....
این هیون جونگ ماست...
هیون جونگی که هرچی باشه..هرجا باشه...دبل اس براش الویت داره... مهم نیست بقیه و حتی کسانی که فکرمیکنن طرفداراشن چه حرفایی پشت سرش بزنن... ما تریپل اس ها اعتماد میکنیم به وقتی که هیون جونگ گفت"برام مهم نیست شایعات چی میگه.من میدونم دروغه و فن هام هم باورم دارن.همین کافیه"
پس برای اونایی که شایعه میسازن و میگم هیون دبل اس رو اعضا رو نمیخواد... هیون جونگ خودش جوابتون رو داد... دروغی بیش نیست.
خودتون قضاوت کنین.طبقه بندی: SS501، Kim Hyun joong،
برچسب ها: Kim Hyun joong،
[ چهارشنبه 2 مرداد 1392 ] [ 10:46 ب.ظ ] [ Heo Rose ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

اول از همه سلام....
این وبلاگ مخصوص SS501 هست و فقط در باره ی اون ها آپ میشه! و فقط و فقط با وبلاگ های مربوط به کره تبادل لینک میشه.
SS501:
یک گروه خواننده ی کره ای که شامل 5 تا گل پسره....معنی اسم گروه هم 5 نفر که با هم همدلن و تبدیل به یک نفر شدن و رویاشون ستاره شدن در بین خواننده هاست .(که البته ستاره هستن!)
اگر اطلاعات بیشتری درباره ی این گروه میخواین لطفا به قسمت بیوگرافی SS501 مراجعه کنین... .
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
*** ***

¤´°•.¸¤한국 사랑¤¸.•°´¤

***

*** ابزار پرش به بالا *** ***

***
*** Flag Counter ***

برای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


کد گالری

***